29 października 2015

Aż tyle zmian w moim życiu? Zaczynamy od nowa.

Witajcie kochani !! 

Strasznie dużo u mnie przez ten okres czasu się zmieniło. Moje dziecko jest coraz większe i potrzebuje więcej uwagi, starym się jak najwiecej z nią spędzać czasu. 

29.08 był dla mnie bardzo szczególny dzień. Mianowicie Nasz ślub. Piękny, taki jak sobie wymarzyłam. Nie miałam zupełnie czasu by pisać, a nie chciałam dodawać postów bez żadnego przekazu tylko dlatego by dodawać.  Wracając do kwestii ślubu chętnie chciałabym przeżyć jeszcze raz ten dzień. 
Zaznaczam, iż mój post będzie dość chaotyczny, bo należy Wam się trochę wyjaśnień. 

I wróciłam do Niemiec tak jak niektóre z Was już wiedza. Mogłam odetchnąć z ulga i spokojem, bo przez ostatnie miesiące głowa mi pękała od przygotowań ślubnych. Jeśli będziecie miały ochotę dodam post odnoście moich inspiracji ślubnych i jak on w ogóle wyglądały. 

Staram się odnaleźć w Niemieckim klimacie. Cieżko jest cokolwiek zrobić jak się nie zna języka. od czasu do czasu przysiąść i powtórzyć / nauczyć jakiś słówek, ale przy małym dziecku czasami padam wieczorem na twarz a ostatnie o czym marze  to nauka.  Mam kilka pomysłów na tego bloga by zrobić go bardziej interesującym. Chciałabym opisać życie matki w Niemczech jak to wszystko tu wyglada. Jak starać się o dodatki, na jaka pomoc można liczyć. Itp. Jest to dla mnie temat na topie i moze komuś pomogłyby takie informacje.  

Pozdrawiam! 

1 komentarz:

Copyright © 2016 Light Beige , Blogger